موج حق

۲ مطلب در مرداد ۱۳۹۴ ثبت شده است


بسم الله الرحمن الرحیم
در پی بیانات امام خامنه ای مبنی بر لزوم جهاد فرهنگی، شایسته است نگاهی به عواملی که باعث راه یافتن بدون مجوز نرم افزارهای صهیونیستی به کشور شده و تقویت دشمنان اسلام و مسلمین را در این جنگ فرهنگی و نرم به دنبال دارند،داشته باشیم.
امام خامنه ای همواره تأکید دارند که "جوان دانشجو باید مطالبه گر، پرانگیزه، پرنشاط، حاضردرصحنه وناظربه مسائل کشورباشدکه به فضل خداوند این روحیه امروزدرمیان دانشجویان وجود دارد...البته روحیه مطالبه گری وانتقاد درمیان دانشجویان باید همراه بارعایت اخلاق وانصاف وحدودشرعی وپرهیز ازبیان مطالبی باشدکه به آن علم ویقین وجود ندارد".ایشان در جای دیگری فرمودند: "امیدوارم این روحیه احساس تکلیف، مطالبه گری وانتقاد تازمانیکه به عنوان مسئولان آینده کشور،مسئولیت ها رادر دست میگیرید،درمیان شما باقی بماند زیرا اگراین گونه شود،کشورنجات پیداخواهد کرد".
در حال حاضر شاهد آنیم که بسیاری از مردم بالاخص جوانان، اوقات بسیاری را در شبکه های به اصطلاح اجتماعی می گذرانند.از مهم ترین، پر مخاطب ترین و البته خطرناک ترین این نرم افزارها (بخوانید جنگ افزار) می توان به تلگرام، وایبر، واتس اپ و اینستاگرام اشاره کرد:
• مالک واتس اپ،یک صهیونیست به نام زاکربرگ است؛ وی یکی از تاثیرگذارترین صهیونیست های جهان است، مالک فیس بوک و اینستاگرام نیز هست. زاکربرگ رسماً اعلام کرده است منکر وجودخدا است. وی سرورها ونسخه های کامل ی ازاطلاعات مبادله شده بین کاربران خود را دراختیارآژانس امنیت ملی آمریکا ورژیم صهیونیستی قرارمی دهد.
• مدیرسایت تلگرام نیز،پاولو نیکولای دروف بوده که مدیرسابق شبکه اجتماعی ویکی(بزرگترین شبکه اجتماعی دنیا بعد از فیسبوک) هست. پاول که به زاکربرگ روسی ویازاکربرگ دوم معروف است، به کمک خانواده لاش ویلی، شرکت قلعه دیجیتال را راه اندازی نمود. این شرکت مدیریت مالی تلگرام را بر عهده دارد.مدیر اصلی شرکت قلعه دیجیتال، مایکل میری لاشویلی میلیاردر صهیونیست روسی-گرجستانی ورهبرکنگره یهودیان روسیه و تاثیرگذارترین عضوکنگره جهانی یهود می باشد ودرحال حاضرساکن تل آویو است. سرورنرم افزارتلگرام درکشورانگلیس وشهرلندن،آن هم برسروری کاملاًدولتی سوار است.
• مرکزاصلی شرکت وایبردرقبرس می باشد،اما خاستگاه اصلی آن سرزمین‌های اشغالی است. موسس این شرکت فردی آمریکایی-اسرائیلی به نام تالمون مارکو بوده و به عنوان افسر ارشد اطلاعات ارتش مرکز فرماندهی ارتش رژیم صهیونیستی کار کرده است.
این شبکه های ضد اجتماعی، اطلاعات کاربران را در اختیار سرویس های جاسوسی_تروریستی دولت های صهیونیستی قرار می دهند؛ این اطلاعات توسط نرم افزارهای تحلیل وکارشناسان ویژه،دسته بندی شده وسطح فکر،مطالبات وتحلیل های سیاسی،فرهنگی واقتصادی نخبگان وبه خصوصافرادعادی جامعه را بررسی می کنند. همین موضوع کافی است تا برنامه ریزان امریکایی ورژیم صهیونیستی متوجه شوندکه ازچه راه هایی برای پیشبرد جنگ نرم استفاده کنند.
چگونه است که نهادهای مسئول مانند دستگاه های قضایی و اجرایی از موضوع ورود جاسوس کده های صهیونیستی به راحتی می گذرند؟ چه کسی پاسخگوی استفاده بیش از اندازه کاربران ناآگاه از این نجس افزارها و کوتاهی مسئولین درایجاد امکانات برای ساخت نرم افزارها و برنامه های داخلی به وسیله کارشناسان توانمند ایرانی خواهد بود؟ کوتاهی صدا و سیما در تبلیغ برنامه ها و نرم افزارهای ایرانی و از طرفی تبلیغ برخی از این شبکه های ضد اجتماعی صهیونیستی در برنامه های پر بیننده تلویزیون مزید برعلت شده است که کاربران استفاده از اینگونه نرم افزارها را صحیح بپندارند .سوال اینجاست چرا نهاد های مسئول، از جمله وزارت فرهنگ و ارشاد به راحتی اجازه می دهند این شیطان افزارهای متعلق به سرویس های جاسوسی- تروریستی (وایبر،واتس اپ، تلگرام و...) به راحتی و بدون مجوز در کشور فعالیت کنند اما یک نرم افزار یا برنامه داخلی که قصد فعالیت داشته باشد، با بروکراسی سختی رو به رو خواهد شد.
نهاد های مسئول چرا امر به جهاد فرهنگی حضرت آقا رالبیک نمی گویند؟ جهاد فرهنگی و توجه به تولیدات داخلی نیازمند توجه تمامی ارگان ها از جمله وزارت ارتباطات، وزارت فرهنگ و ارشاد، وزارت اطلاعات،قوه قضائیه، قوه مقننه و صدا وسیما است. بی توجهی و کوتاهی مسئولان باعث شده است که جوانان خام و ناآگاه از پشت پرده این نجس افزار های صهیونیستی، به راحتی از این جاسوس کده های همیشه همراه استفاده کنند وبا بی خردی کمکی باشند بر تقویت مالی و امنیتی صهیونیست ها. البته در اینجا جا دارد از حضور فعال و بی نشان وزارت اطلاعات در این زمینه تشکر کنیم که همیشه در تمامی شرایط و زمینه ها ناجی کشور عزیزمان بوده است، اما باید بسیار محکمتر ازهمیشه در برابر این هجمه ها ایستادگی کنند.
در پایان از دولت محترم تقاضا داریم که هرچه سریعتر احکام قضایی در رابطه با مسدود سازی این جنگ افزارهای اینترنتی را اجرا کرده و مانع از سوءاستفاده سرویس های جاسوسی_تروریستی دولت های صهیونیستی از اطلاعات کاربران و نقض حقوق شهروندی آنان شود.

  • moje hagh


بسمه تعالی


(( وَلَیَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن یَنصُرُهُ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِیٌّ عَزِیزٌ )) سوره مبارکه الحج آیه شریفه 40


براستی یاری رساندن به دین الهی، توفیقی خاص و هدایتی مستمر در این مسیر را از سوی حضرت حق را لازم می نماید. و این خود ملزوماتی را چه برای شخص و چه برای ابزار، روش و اهداف در این راه بدنبال می آورد.


شخص در طی طریق یاری و مدد رسانی به دین خدا باید بصیرت و شجاعت در عمل را در کنار هوشیاری دائمی قرار داده و مصلحت را منحصر به انجام مخلصانه تکلیف دانسته و از سرزنش هیچ ملامتگری نترسیده و چنان که  می باید در این راه اهل صمود و مقاومت باشد.عنصر دشمن شناسی شرط لازم جهت ورود به این مهم است و آنچه که مجاهد فی سبیل الله باید بدان اهتمام ورزد شناخت و شناساندن دشمن و حربه های آن به عوام و خواص است.


در این میان یاری دین الهی به مبارزه با دشمنان آن نیز منجر می شود و دخول به چنین مواجهه ای قطعاً نیاز به تبیین صحیح از جنگ و شیوه جنگیدن خواهد داشت و این خود باب جدیدی را در عرصه مجاهدت در راه حق و حقیقت باز می نماید.


فضای مجازی نیز با توجه به اهمیت آن علی الخصوص تاکید ولی امر مسلمین و مستضعفین جهان حضرت امام خامنه ای(اروحنا له الفداء) که اهمیت آن را به اندازه اصل انقلاب اسلامی دانسته اند ازین قاعده مستثنی نیست و حتی می توان بیان داشت که با فراگیر شدن آن و مباحث مرتبط بدان، پرداختن به چنین موضوع حساس و پراهمیت و حیاتی باید به عنوان اولویت کار یک انسان مومن، معتقد و ملتزم قرار گیرد.این امر زمانی حائز اهمیت بیشتری می شود که دشمنان اسلام و مسلمین که خود ایجادکننده، مدیریت،کنترل و هدایت کننده این بستر بوده آنرا یک میدان جنگ دانسته و برای حضور و فعالیت خود یک نقشه راه و پیوست عظیم و حساب شده در عرصه های مختلف امنیتی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی طرح ریزی نموده و براین اساس در پیشبرد اهداف خود اقدام می نمایند.


اگر شخص مسلمان و معتقد نیز صحنه فضای مجازی را میدان قتال ببیند و بر خود وظیفه و تکلیف متصور شود که اینگونه نیز باید باشد، ضمن شناخت کامل باید به  برنامه ریزی دقیق رهنمود و خویشتن را آماده ی حضور در چنین کارزاری نموده و همانند عالمی عامل حربه ها و نقشه های دشمنان را از میان برده و طرح و برنامه خود را پیاده سازد.


همانطور که قرآن کریم می فرماید : (( فَقَاتِلُواْ أَوْلِیَاء الشَّیْطَانِ إِنَّ کَیْدَ الشَّیْطَانِ کَانَ ضَعِیفًا ))  در عاقبت امر کید و حیله شیطان و جنودش ضعیف است و راه به جایی نخواهد برد بإذن الله (( اللّهَ مُوهِنُ کَیْدِ الْکَافِرِینَ )) و همچنان که  شیطان لعین رجیم گفت: ((قَالَ فَبِعِزَّتِکَ لَأُغْوِیَنَّهُمْ أَجْمَعِینَ / إِلَّا عِبَادَکَ مِنْهُمُ الْمُخْلَصِینَ )) ملاک و معیاری است که بدانیم شیطان و جنودش که دشمنان اسلام، مسلمین و مستضعفین می باشند از ضعف ها و رخنه های موجود در ماست که در ما نفوذ و بر ما تسلط و سیطره می یابند، که چنان که هست از ناخالصی ها در میان ماست.در باب فضای مجازی و علی الخصوص بستر اینترنت نیز دشمنان حق و حقیقت بر مبنای نقاط ضعف ماست که به مانند راهزنان قاتل و فاجر چنین شبیخون گسترده ای را به راه انداخته و ضرباتی را به پیکره امنیت، اقتصاد، سیاست، اجتماع و فرهنگ وارد کرده و وارد می کنند. عمده نقاط مشخص و محرض ضعف را باید در عدم عمل به دستورات فرماندهی کل قوا مقام معظم رهبری دانست که مقتدری مظلوم در این میان است و اگر اوامر ایشان توسط سه قوه و نهادهای مرتبط اجرا میشد قطع به یقین امروز ما شاهد جولان دشمن در فضای مجازی نبودیم و آنچه می ماند قدرت نمایی ما در این عرصه بود.لذا واجب می نماید که افراد و آحاد مردم ضمن اطلاع از دستورات مقام معظم رهبری در همه عرصه ها خصوصاً فضای مجازی آن را از مسئولین امر مطالبه نمایند که براستی راه نجات کشور در آنست.


فلذا باید دانست دشمنان تشنه به دین و خون ما از جهالت،خیانت و کم کاری یا بیهوده کاری مسئولین و عوام وخواص است که توفیقاتی کسب می کنند و اگر این نبود امروز ما به مدد پیروی محض و بی چون و چرا از اوامر نجات بخش قرآن کریم، حضرات معصومین(ص) و نائبان بر حق آخرین امام همام حضرت حجت(عج) حضرات امام عظیم الشأن خمینی کبیر(سلام الله علیه) و امام خامنه ای(اروحنه له الفداء) بر قله های نصر با صلابت ایستاده بودیم و می توانستیم با قدرت تاثیر خود را بر فضای مجازی تحمیل نماییم.


ما فدائیان ولایت ضمن اعلام بیعت جانانه با آرمان ها و ارزش های والای انقلاب اسلامی و حضرت امام عظیم الشأن خمینی کبیر(سلام الله علیه) و ولی امر مسلمین و مستضعفین جهان حضرت امام خامنه ای(اروحنا له الفداء)، بیان می داریم راه حل رفع جهالت ها، خیانت ها، کم کاری و بیهوده کاری ها و عدم عمل به وظایف مسئولین و عوام و خواص را در مطالبه حداکثری و امر به معروف و نهی از منکر آنان می دانیم و ضمن مبارزه ی عالمانه، هوشمندانه، مبتکرانه، فعال و موثر در این عرصه خطیر، مطالبه گری را که از دستورات عالی مقام معظم رهبری می باشد به عنوان وظیفه و رسالت خویشتن دانسته و بر آن تاکید می نماییم.


جبهه وبلاگ نویسان مطالبه گر انقلاب اسلامی

  • moje hagh